Fashion

Laulību gredzeni un to dizaina tendences 2024. gadā

Foto: GIVEN

Ja Tavā šī gada kalendārā ir ieplānots kāzu datums – noteikti ieskaties šajā rakstā, tas Tev palīdzēs orientēties jaunākajās laulību gredzenu modes tendencēs. Atrast īsto gredzenu ir ļoti svarīgi, jo kāzas ir tas brīdis, kurā ne tikai divi cilvēki, bet arī divas ģimenes un divas dzīves savijas vienā kopīgā ceļā un laulību gredzeni ir šī mirkļa simboli. Iespējams, Tev jau kopš mazotnes ir zināms, kāds laulību gredzens rotās Tavu un Tava dzīves drauga pirkstu, bet varbūt Tev nav ne jausmas, kurš gredzens kļūs par īsto? Abos gadījumos – ieskaties 2024. gada gredzenu modes aktualitātēs un uzzini, kas jauns kāzu gredzenu pasaulē un Latvijā!

Krāsas, materiāli, vintage un ilgtspēja – laulību gredzenu novitāte

Modi laulību tradīcijā ietekmē gan personiskās vēlmes, gan prominenti modes zīmoli.

Personiskās vēlmes atstāsim citai reizei, šoreiz noskaidrosim, ko saka tādi cienījami modes pasaules milži kā Vogue[1],The Diamond Store magazine [2] un pasaulē populārais portāls Brides.com. [3] Pie pašām karstākajām šī gada modes tendencēm tiek pieskaitītas vairākas novitātes.

1.     Laulības gredzeni ar krāsainiem dārgakmeņiem. Laulību rotās ienāk krāsas un prieks! Juvelieri uzskata, ka gredzenā noteikti jāmirdz kristāldzidrajam briljantam, taču tajā labi iederēsies arī citu krāsu dārgakmeņi.

2.     Zelts, sudrabs, tērauds – droši apvieno vienā gredzenā. Daudzi juvelieri uzskata, 2024. gads izcels saulīte tos laulību gredzenus, kuros apvienoti dažādi metāli, piemēram, zelts un sudrabs. GIVEN kolekcijās vari apskatīt daudzus šī dizaina piemērus un pārliecināties, ka tie patiešām izskatās pievilcīgi! 

Foto: GIVEN

3.     Vintage gredzeni ar Art Deco piesitienu. Ja ģimenē ir tradīcija laulības gredzenus nodot no paaudzes paaudzē, uzskati, ka jums ir ļoti paveicies! The Diamond Store magazine apgalvo, ka vintage (un arī vintage iedvesmotie) gredzeni šogad būs modes topa augšgalā. Atceries, ka vintage gredzenu ir iespējams arī atjaunot un pielāgot vajadzīgajam izmēram – sazinies ar GIVEN un noskaidro detaļas!

4.     Ilgtstpējīgi radīti laulību gredzeni – atbildīgas attieksmes simbols. Šī tendence nav par dizainu, bet par attieksmi. Vai iespējams, ka atbildīga attieksme pret vidi simbolizē arī atbildīgu attieksmi pret attiecībām? Daudzi uzskata, ka jā, tāpēc  arvien vairāk pāru izvēlas tādus gredzenus, kas iegūti atbildīgā veidā. GIVEN kolekcijās vari aplūkot un iegādāties ne tikai atbildīgi veidotas rotas, bet arī juvelierizstrādājumus ar šobrīd tik populārajiem – laboratoriski radītajiem dimantiem. Spožuma un dzidrības ziņā šie mākslīgi radītie akmeņi spēj pārspēt pat īstos akmeņus, bet ir draudzīgi videi un daudz pieejamāki cenas ziņā.

Bet kā tad zelta laulību gredzeni – stīpiņas? Vai tiešām izgājuši no modes? 

Nekādā gadījumā! Kā apgalvo jomas speciālisti, klasiskie zelta laulību gredzeni, visticamāk, no modes neizies nekad – tie joprojām ir pieprasīti un cienīti gan pircēju, gan slavenību un rotu dizaineru vidū. Arī pieminētie avoti vērš uzmanību uz to, ka 2024. gadā laulības gredzenu jomā klasika joprojām būs pašā topa augšgalā. GIVEN rotu eksperti papildina, ka 2024. gadā Latvijā klasiskie laulību gredzeni joprojām būs populārākie – gan zelta, gan sudraba, gan apzeltītas sudraba stīpiņas, kas dažkārt rotātas ar briljantiem. Latvijā populāri ir gan sārtā, gan dzeltenā, gan baltā zelta klasiskie gredzeni. 

Kādas jaunas dvesmas ir raksturīgas tieši Latvijai

Konsultējoties ar GIVEN uzzinām, ka laulības gredzenu jomā Latvijā patiešām ienāk dažas svaigas dvesmas. Piemēram, arī Latvijā arvien populārāki kļūst jaukto metālu laulības gredzeni. Vēl viena tendence – individuāli pielāgots laulības gredzens, kad, piemēram, dāma izvēlas gredzenu ar briljantu, bet kungs – klasisku stīpiņu bez rotājumiem.

Lai izdodas atrast īsto!

Foto: GIVEN

Latvijas Oficiālās statistikas[4] portālā apgalvots, ka laulību skaits Latvijā pieaug! Tas nozīmē, ka arvien vairāk cilvēku atrod savu otro pusīti un dod vārdu. Uz šīs romantiskās nots vēlamies atgādināt – prominenti modes nami un juvelierizstrādājumu dizaineri diktē modes tendences, bet tieši Tev un otrai pusītei piemērotākie laulību gredzeni būs tie, kas abiem liks justies laimīgiem. Plānojot, kur pirkt laulību gredzenus, meklējumus sāc ar GIVEN kolekciju izpēti. Plašs piedāvājums ir pieejams gan ekskluzīvu, gan ļoti pieejamu laulību gredzenu dizainu modeļiem, var apūkot un piemērīt arī šobrīd tik populāros laulību gredzenus ar briljantu. Saprotot, ka kāzas vienmēr iet roku rokā ar dažādām izmaksām, GIVEN veikalos pāris minūšu laikā ir iespējams noformēt 0% dalīto maksājumu – šo iespēju kā izdevīgu novērtē daudzi jaunie pāri. Protams, turpat var saņemt arī draudzīgu padomu, sirsnīgu attieksmi un profesionālus ieteikumus piemērotāko laulību gredzenu izvēlē. Lai laimīgi!


[1] https://www.vogue.co.uk/tags/jewellery

[2]  https://news.thediamondstore.co.uk/bridal/wedding-ring-trends-for-2024/

[3] https://www.brides.com/history-of-wedding-rings-8399959 

[4] https://stat.gov.lv/lv/statistikas-temas/iedzivotaji/laulibas/2634-noslegtas-un-skirtas-laulibas?themeCode=IL

Terima kasih sudah membaca artikel tentang Laulību gredzeni un to dizaina tendences 2024. gadā. lihat artikel menarik lainnya disni Dan bagikan jika artikel ini bermanfaat.

Related Articles

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *

Check Also
Close
Back to top button